צרו איתנו קשר

  קירות מסך

  קירות מסך אלומיניום

  קירות מסך אלומיניום הם תחום הדורש רמת התמחות גבוהה בטכניקה ובפתרונות הקיימים בתחום. קיר מסך אלומיניום הוא למעשה קיר חוץ המהווה חלק ממעטפת המבנה, אך אינו חלק מיסודות המבנה. לקיר מסך אין תפקיד מבני במבנה והוא לא אמור לשאת במשקלו של שלד המבנה או להוות חלק ממנו ולכן ניתן לייצור מאלומיניום או מחומרים קלים אחרים. אם אתם מחפשים חברה להתקנת קירות מסך אלומיניום, כדאי שתפנו עוד היום אל חברת אלורון אלומיניום בע"מ. 

  קירות מסך אלומיניום לבניינים

  חשבתם על השם 'קירות מסך' אך פעם לא ידעתם מדוע כדאי לכם להתקין קירות מסוג אלה אצלכם בעסק? קודם כל, כדאי שתדעו מהו קיר מסך, קיר זה הוא למעשה חלק מהמעטפת החיצונית של מבנה אך איננו כלול ביסודותיו. אם נשווה את ביתכם, נוכל להבין שהבית בנוי על ידי הצבה של יסודות מסוימים והקירות שקיימים בתוך הבית מפרידים בין החדרים השונים ויש את הקירות מחוץ למבנה שהם עוטפים את הבית. 

  למה צריך את זה? ובכן, קירות מסך מכילים בתוכם חומר שהוא קליל ויסודות המבנה לא תלויים בו ובכך שומרים על החוזק והיציבות המבנית שלו. זאת אומרת, אם נשווה את זה למושג מוכר- זהו סוג של גיבוי למבנה שכבר קיים. המטרה העיקרית של קיר המסך היא למעשה לתמוך בקיר הקיים ולייצב אותו ובאמצעות זה למנוע סכנות ולשמור על בטחון מלא. קיר מסך פותח בפניו אפשרויות של שימושים בזכוכית, באלומיניום ובעוד המון חומרים קלים אחרים. באמצעותו, תוכלו לקבל יתרון ענק: ניתן ליצור חיבור מרהיב ויוצא דופן בין חלל הפנים של המבנה ובין מרחב החוץ שמקיף אותו, תוכלו להקיף את המבנה או ליישם לפחות בחזית אחת שלו, קיר מסך מזכוכית במקום מבטון אטום.

  למה לבחור דווקא באלרון אלומיניום בע"מ?

  חברת אלורון אלומיניום בע"מ היא חברה ותיקה ומובילה בתחום האלומיניום, ומתמחה בייצור מגוון רחב מאוד של מוצרי אלומיניום לבית ובכלל זה חלונות אלומיניום, דלתות אלומיניום, קירות זכוכית פנימיים וכמובן קירות מסך. החברה עובדת עם מותגים בינלאומיים בתחום זה ומציעה גם אפשרויות של ייצור מקומי בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח ותמיד תוך עמידה מלאה בכל התקנים המחמירים הקיימים בתחום.

  קירות מסך זכוכית

  קירות מסך זכוכית הם מעולים למבנים מכל סוג שהם ואינם נושאים עליהם את המשקלים של הרצפה והתקרות. קירות אלה משמשים לחסימת אוויר ורטיבות כמו גם להפחתת תזוזות כתוצאה מרוח או תנודות גיאולוגיות. בראש ובראשונה קירות מסך הם אלמנטים עיצוביים אשר טומנים בחובם יתרונות רבים מבחינת הבניין ומאפשרים לשדר אמירה וויזואלית. מחפשים קירות מסך זכוכית לבית או למשרד למראה יוקרתי ומסוגנן? חברת אלורון אלומיניום בע"מ כאן כדי לספק עבורכם את קירות המסך האיכותיים ביותר הקיימים היום בשוק.

  קירות מסך זכוכית במגוון דגמים

  התקנת קירות מסך כוללים בתוכם יתרונות רבים: בין היתרונות הגדולים שמאפיין את קיר המסך הינו אותו חיפוי החיצוני המאפשר להתקין עליו חומרים קלים כמו אלומיניום וזכוכית. חומרים מסוג זה הינם חיוניים בתפקידם ומאפשרים למבנים להנות מגיבוי תומך, ואור טבעי המגיע מבחוץ. חיפוי של קיר מסך מגן על המבנה מפני חדירה של מזהמים ומבחינה ביטחונית הוא יכול לעזור בשריפות ולהאט את התפשטותה של האש.

  פעם, קירות מסך שימשו חלק משיטות הבניה של ארמונות וטירות בכל רחבי אירופה, והיום הן הפכו לבין החומרים העיצוביים היותר מודרניים שנוצרו. השיטה של חיבור קירות לקירות חיצוניים תומכים הפכו לשיטה ידועה בעולם שמאפיינת מבנים מרהיבים והיסטוריים בכל העולם. קירות המסך הייחודיים עשו אפוא גלגול ושדרוג לעולמינו והם מעטרים מבנים במתחמי היי טק, מסחר, קניונים ועוד. הזכוכית יכולה להיות שקופה או בצבעים וגוונים שונים. למשל, זכוכית בגוון כחול עמוק נחשבת לפופולרית מאד. 

   מדוע דווקא זכוכית?

  ישנם המון חומרים טובים וקלים שיהיה אפשר לעבוד איתם בבטחה כאשר חושבים על התקנת חיפוי חיצוני, אך זכוכית נחשבת מבחינה זו לחומר גלם מושלם שמספק מראה ויזואלי מרשים ברמה מודרנית ואסתטית. פרופילים שעשויים מאלומיניום מחזיקים את קיר המסך בנקודות ספציפיות ומשמשים בין השאר להצללות ולשילוב מקומות ייעודיים עבור חלונות ודלתות.

  אלורון אלומיניום בע״מ מתמחים בביצוע התקנות קירות מסך זכוכית עם ניסיון מלא של שנים רבות. אנחנו מתכננים, בונים ומרכיבים את המוצרים בהתאמה אישית ללקוח ובאחריות מלאה של עד חמש שנים מיום ההתקנה. לפרטים נוספים צרו איתנו קשר עוד היום.

  שיווק עסקים באינטרנט שיווק עסקים באינטרנט