צרו איתנו קשר

  תריסי אלומיניום

  תריסי אלומיניום נושאים ביתרונות רבים: החל מעמידות החומר והחוזק שלו, אפשרויות עיצוב מגוונות לצד היבטים רבים אחרים – אין ספק שמדובר בבחירה הנכונה. מתכננים לעבור בקרוב לבית פרטי חדש? מתכננים לשדרג את נראות המשרד וברצונכם להתחיל עם התריסים? כדי לקבל את התוצאה הרצויה, אנו ממליצים לכם לפנות אל חברת Aluron. חברה זו, המתמחה בעבודות אלומיניום, מעסיקה צוות עובדים מנוסים ומיומנים בעלי הרקע, הניסיון וההכשרה המרשימים ביותר. מעבר לכך, אנו מספקים את שירותינו ביעילות ובזריזות – תוך שמירה על סטנדרט עבודה גבוה.

  תריסי אלומיניום: סוגים שונים

  כל בית צריך חלון – כאן אין כל מקום לוויכוח. בין אם אתם גרים בקרבת חוף הים או שמא אתם גרים בצמוד לחורשה קסומה וירוקה, כדי להביט בנוף בהנאה רצוי להתקין חלונות איכותיים. עם זאת, כדי למנוע את כניסתן של קרני שמש חזקות, אנו נמליץ לכם להקדיש זמן ומחשבה להיבט הבא: תריסי אלומיניום. מדובר, ללא ספק, באחד המוצרים הפופולריים ביותר. כלומר, ובשל עמידות החומר והחוזק שלו, תריסים העשויים מאלומיניום ילוו אתכם עוד שנים ארוכות.

  בבואכם להתקין מוצר זה בביתכם, חשוב להתעמק בסוגי התריסים הקיימים. נסקור את חלקם כעת:

  1. תריסי גלילה – תריס זה ניתן לפתוח ולסגור באופן ידני. כמו כן, הם מושחלים על ציר. כך, כאשר אנו פותחים אותם – הם מגולגלים מסביב למוט.
  2. תריסי אור מדובר בתריס גלילה חשמלי בעל מספר שלבים שונים. כלומר, לצד מצב סגור ופתוח, ניתן אף לפתוח תריס עד למצב ביניים. כך, נוצרים מעין חרכים קטנים בין כל שלב ושלב של התריס.

  לאחר שבחרתם את סוג התריסים, יהיה עליכם לחפש אחר אנשי מקצוע מומחים אשר יתקינו עבורכם את מוצר זה. כאשר אתם פונים אל מומחים אלו, חשוב לבקש מהם, בין היתר, תעודת אחריות עבור העבודה.

  בין אם מדובר בתריסי גלילה, אור או אחרים, חשוב להתקין אותם באופן מוקפד. בשל כך, מומלץ לפנות אל חברת אלורון. צוות עובדיה של חברה זו הינו מקצועי ומתמחה בתכנון וייצור של מוצרי אלומיניום והרכבתם. כל זאת, תוך מתן שירות איכותי, יעיל ומהיר.

  תריסי אלומיניום

  תריסי אלומיניום רוכשים באלורון אלומיניום בע״מ. במהלך השנים נעשתה מהפכה בתחום התריסים לחלונות. בזמן שבבתים ישנים עוד ניתן למצוא תריסי עץ עם מראה ייחודי, עם השנים הופיעו תריסים מפלסטיק ובשנים האחרונות תריסים מאלומיניום. קיימות מספר סיבות לבחירה בתריסי האלומיניום כתריסים המועדפים היום.

  תריסי אלומיניום – מדוע כדאי לבחור דווקא בהם?

  בשוק הישראלי, קיימים כיום שלושה סוגים של תריסים:

  • תריסי עץ – נחשבים למעוצבים ביותר עם מנגנון הפעלה פשוט. ניתן לצבוע אותם בכל צבע שתחפצו, אך הם יקרים מאוד להחלפה במידה והם נשברים.
  • תריסי פלסטיק – נחשבים לזולים ונמצאים כמעט בכל בית. השברים בקלות ואינם מעוצבים בדרך כלל בצורה יפה.
  • תריסי אלומיניום – זולים, מעוצבים היטב ועם מנגנון הפעלה פשוט (ידני או חשמלי).

  מתוך קיימים שלושה סוגים עיקריים של תריסי אלומיניום:

  • תריס הזזה – מערכת תריסים המורכבת ממספר חלקים הנעים על גבי מסילות שבתוכם משולבות רפפות הניתנות להטיה. בעבר המערכת נבנתה מעץ, בהמשך מסגרות התריסים היו מיוצרים מאלומיניום והרפפות מפלסטיק כאשר כיום ניתן לשלב כרפפות גם שלבי אלומיניום. תריס זה נוח לתפעול ונותן הצללה טובה ליושבי הבית תוך יכולת לאפשר תנועת אויר מלאה. החיסרון הוא שידיות הסבסוב עלולות להיפגע בעת הזזת התריסים כאשר לא מקפידים לסגור אותן כמו שצריך.
  • תריס פתיחה – מערכת של חלק אחד או שניים שנפתחים על צירי צד כלפי חוץ כשבתוכם יש רפפות הניתנות לסבסוב. מערכת זאת מתאימה לפתחים קטנים ובינוניים.
  • תריסי גלילה – המערכת הוותיקה ביותר להצללה. מורכב מארגז עליון אשר אליו מתכנסים שלבי התריס תוך גלגול כלפי מעלה. כיום ניתן להפעיל את תריסי הגלילה גם בעזרת מנועים חשמליים אשר מקלים על תפעול התריס. החידושים בתחום הזה הם תריסי גלילה נפתחים גם כרפפות ותריסי גלילה המתכנסים הצידה.

  היכן מומלץ לרכוש תריסי אלומיניום?

  חברת אלורון אלומיניום בע״מ הינה חברה מומלצת ביותר לרכישת תריסי אלומיניום. החברה מתמחה באספקה והתקנה של מוצרי אלומיניום איכותיים במחיר הוגן ועם אחריות של עד 5 שנים מיום ההתקנה בהתאם לסוג המוצר.

  לא זאת בלבד, שיש לנו היצע מגוון ורחב, אנו גם מבצעים את כל עבודות האלומיניום, חלונות אלומיניום, חלונות מינימל, ועוד, אנו רואים את שביעות רצון הלקוח ממעלה ראשונה, ומטרתנו היא  לסייע לו לקבל את המוצר המושלם.

  צרו עימנו קשר עוד היום לצורך קבלת ייעוץ והצעת מחיר.

   

  למה לבחור בנו?

  עד 5 שנות אחריות
  אספקה מהירה
  עובדים בכל הארץ
  תכנון מוקפד
  אלורון- חלונות אלומיניום | מוצרי זכוכית

  צרו איתנו קשר

  הפרויקטים שלנו

  • מקצועיות וניסיון רחב מאוד בפרויקטים מהמורכבים ביותר! – פרויקטים מסחריים וציבורים גדולים כגון בתי מלון, קניונים, בתי חולים ועוד, מדובר בפרויקטים מורכבים מאוד שדורשים רמה גבוה ביותר של מקצועיות וניסיון משלב המדידות לתכנון, ייצור, שינוע , התקנות ובדיקות האיכות אך המורכבות הגדולה מכולן היא דווקא מניהול מוצלח של ביצוע הפרויקט, סנכרון בין כל מחלקות החברה עד לביצוע מושלם בשטח עמידה בכל הדרישות המחמירות של יועצי האלומיניום שמלווים את הפרויקטים האלו ואת בדיקות האיכות שאנו נדרשים אליהם בכל פרויקט כזה.
  לכל הפרויקטים
  שיווק עסקים באינטרנט שיווק עסקים באינטרנט