צרו איתנו קשר

  תריסים וחלונות אלומיניום באיכות ללא תחרות

  מחפשים פתרונות זיגוג, והתקנת חלונות ותריסים בביתכם? מעוניינים בהתקנת חלונות אלומיניום בצפון? אצלנו באלורון אלומיניום בע״מ תמצאו צוות מקצועי ומנוסה המתמחה ביצירת תריסים וחלונות אלומיניום בסגנונות וטכנולוגיות שונות, אשר יודע לטפל בבקשות שונות, אם זה לבית או למשרד, ויספק לכם עיצוב המותאם עבורכם.

  במפעלנו אנו מייצרים  תריסי אור וגלילה, קירות זכוכית ועוד, באיכות גבוהה עם חומרי הגלם הטובים ביותר בשוק. הצוות המומחה שלנו יודע לתכנן ולנהל פרויקטים בקנה מידה קטן עד גדול, ביצוע פרויקטים מורכבים ופשוטים, בסגנונות בנייה וסוגי נכסים שונים עד ליצירת התוצר הסופי המושלם העומד בדרישות הלקוח.

  למה חשוב להיעזר בקבלן אלומיניום?

  קבלן אלומיניום הוא אדם המחזיק בניסיון רב ומומחיות בכל הנוגע לניהול פרויקטים של עבודות אלומיניום, והוא יהיה זה שידע לתכנן את הפרויקט, לקבל את ההחלטות הפרקטיות והעיצוביות, ולבצע את העבודה במיומנות, לא משנה מהו גודל הפרויקט או הלקוח. קבלני אלומיניום מומחים ומנוסים בביצוע פרויקטים רבים ומורכבים, אם מדובר בבתים פרטיים, מרכזים ציבוריים או חברות המעוניינים בחלונות אלומיניום.

  אם אתם מעוניינים להתקין תריסים ו/או חלונות אין כל ספק שהבחירה הכמעט טבעית שלכם תהיה מתקין תריסים וחלונות אלומיניום מחברה בעלת ניסיון ומוניטין.

  תריסים וחלונות אלומיניום מתאפיינים במגוון רחב של יתרונות ובין היתר: גמישות עיצובית, עמידות גבוהה מפני מפגעים שונים, צורך בתחזוקה מינימאלית (בהשוואה לסוגים אחרים של חומרים) ורשימת היתרונות עוד ארוכה.
  כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את החברה אשר מייצרת ומתקינה חלונות אלומיניום ולוודא שיש לה את הכלים והיכולות לספק מענה על כל צורך, דרישה או ציפייה שלכם מאותם תריסים וחלונות.

  תריסים וחלונות אלומיניום

  תריסים וחלונות מאלומיניום – החלטות שצריך לקבל

  יש לא מעט החלטות שצריך לקבל ונתונים שצריך לאסוף בטרם הזמנת תריסים וחלונות אלומיניום ובין היתר:
  • מידות – יש למדוד את הפתחים בצורה מדויקת על מנת להבין את כמויות וגודל החומרים הנדרשים.
  • עיצוב – אלומיניום מתאפיין בגמישות עיצובית גבוהה ולכן, ניתן לקבל החלטות לגבי הנראות והצבעים של החלונות והתריסים.
  • תוספות וטכנולוגיות – הטכנולוגיה המתקדמת הגיעה גם לעולם התריסים והחלונות – לדוגמא, ניתן לבחור תריסים חשמליים ועוד.. מדובר בפרמטר שאמור להשפיע על העלות ולכן חשוב לשים דגש גם על הנושא הזה.
  • תקציב – טווח המחירים של תריסים וחלונות מאלומיניום הינו רחב ומושפע מלא מעט אלמנטים כמו: הפרופיל, תוספות מיוחדות, מורכבות העבודה ועוד.. לכן, גם תכנון התקציב אשר יוקצה למטרה אמור להשפיע במידה רבה על הבחירה.

  הדרך ליהנות מכל היתרונות

  כפי שניתן להבין תריסים וחלונות מאלומיניום טומנים בחובם קשת רחבה של יתרונות ובחירה בהם, יכולה לאפשר לכם ליהנות הן מתועלות פונקציונאליות והן מתועלות עיצוביות וזאת, לאורך זמן.
  יחד עם זאת, בכדי למקסם את אותן תועלות, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בצורה מושכלת את החברה שתספק לכם את הפתרונות.
  יש לוודא שמדובר בחברה מקצועית ומנוסה וחשוב לדאוג ולהתרשם מתיק העבודות של אותה החברה על מנת לוודא שהיא ערוכה לספק מענה על כל צורך או דרישה.

  כאמור, הדרך ליהנות מאותם תריסים וחלונות אלומיניום אשר יספקו מענה על כל צורך או ציפייה, חשוב לבחור בתבונה את החברה.
  תשמחו לגלות כי חברת אלורון היא חברה מקצועית ומנוסה, המתמחה בייצור והתקנת מערכות אלומיניום המותאמות באופן אישי לדרישות הלקוחות.

  אילו עבודות נוספות אנו מייצרים במפעלנו?

  קירות זכוכית
  קירות אלו הם דרך יפה ואסתטית לייצר הפרדה בבית ולתרום לנראות הכללית של הבית. שימוש נפוץ של קירות זכוכית הוא לסגור חלקים במשרד ולייצר חלוקה בין המחלקות או המשרדים השונים. הקירות הם דרך טובה גם לחסום רעשים, ולהגביר תפוקה בקרב העובדים בחברה. קירות זכוכית אינם מצרך יקר במיוחד ולכן תוכלו להשתמש בהם מבלי לחרוג ממסגרת התקציב ולהנות מהיופי שלהם.

  תריסי אור
  נוכל לייצר עבורכם תריסי אור בעיצובים מותאמים אישית לצרכים שלכם. תריסים אלו מקנים לבית או למשרד עיצוב אסתטי ונקי ואינם צורכים אנרגיה גבוהה.

  התריסים יכולים להגיע במגוון של צורות והתאמה לסגנונות שונים של חלונות, עם יכולת לבחור בין תריסים עם מנגנון חשמלי או ידני. שלבי התריס משולבים עם אלומיניום המחזקים את איכות התריס וחזקתו. היתרון המשמעותי של תריסים אלו הם יכולת האטימות שלהם הגבוהה שלהם המספקת הגנה מרוחות וחדירת מים.

  אנו משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, מקבלים את הפרזולים, הזכוכיות והחלונות מהשמות המובילים בשוק כמו חלונות קליל, ומייצרים במפעלנו את התוצר הסופי בעל העיצוב המושלם שיותקן אצלכם בבית או במשרד.

  למה לבחור בנו?

  עד 5 שנות אחריות
  אספקה מהירה
  עובדים בכל הארץ
  תכנון מוקפד
  אלורון- חלונות אלומיניום | מוצרי זכוכית

  צרו איתנו קשר

  הפרויקטים שלנו

  • מקצועיות וניסיון רחב מאוד בפרויקטים מהמורכבים ביותר! – פרויקטים מסחריים וציבורים גדולים כגון בתי מלון, קניונים, בתי חולים ועוד, מדובר בפרויקטים מורכבים מאוד שדורשים רמה גבוה ביותר של מקצועיות וניסיון משלב המדידות לתכנון, ייצור, שינוע , התקנות ובדיקות האיכות אך המורכבות הגדולה מכולן היא דווקא מניהול מוצלח של ביצוע הפרויקט, סנכרון בין כל מחלקות החברה עד לביצוע מושלם בשטח עמידה בכל הדרישות המחמירות של יועצי האלומיניום שמלווים את הפרויקטים האלו ואת בדיקות האיכות שאנו נדרשים אליהם בכל פרויקט כזה.
  לכל הפרויקטים
  שיווק עסקים באינטרנט שיווק עסקים באינטרנט

  תפריט נגישות