צרו איתנו קשר

  פנטהאוס פרטי בעפולה, קירוי וסגירת מרפסת, דגמי קליל 7000 + תריסי גלילה חשמליים וארגזי מונובלוק מנועי SOMFY RTS, שלטים ופנל מבודד

  פרויקט סופר מורכב שדרש מדידות ותכנון מוקפדים במיוחד וכולל תכנון בהתמיה לפני ביצוע בפועל. בפרויקט זה בנינו גג מפנל מבודד בגובה 80 מ”מ כולל סגירות חזית ומרזבים וציפוי עליון בגוון מותאם אישית ללקוח.לאחר שלב התקנת הגג התחלנו בהתקנת מעטפת חלונות ודלתות ההזזה עם תריסי הגלילה שלהם וסינרי אלומיניום אחוריים מותאמים אישית לצורך כיסי תריסי הגלילה מהצד החיצוני של המבנה, כל תריסי הגלילה חוברו לבסוף לשלטים של חברת SOMFY והתוצאות יצאו פשוט מדהימות.

  למה לבחור בנו?

  עד 5 שנות אחריות
  אספקה מהירה
  עובדים בכל הארץ
  תכנון מוקפד
  אלורון- חלונות אלומיניום | מוצרי זכוכית

  צרו איתנו קשר

  הפרויקטים שלנו

  • מקצועיות וניסיון רחב מאוד בפרויקטים מהמורכבים ביותר! – פרויקטים מסחריים וציבורים גדולים כגון בתי מלון, קניונים, בתי חולים ועוד, מדובר בפרויקטים מורכבים מאוד שדורשים רמה גבוה ביותר של מקצועיות וניסיון משלב המדידות לתכנון, ייצור, שינוע , התקנות ובדיקות האיכות אך המורכבות הגדולה מכולן היא דווקא מניהול מוצלח של ביצוע הפרויקט, סנכרון בין כל מחלקות החברה עד לביצוע מושלם בשטח עמידה בכל הדרישות המחמירות של יועצי האלומיניום שמלווים את הפרויקטים האלו ואת בדיקות האיכות שאנו נדרשים אליהם בכל פרויקט כזה.
  לכל הפרויקטים
  שיווק עסקים באינטרנט שיווק עסקים באינטרנט

  תפריט נגישות