צרו איתנו קשר

  מה חשוב לדעת על ייצור חלונות מאלומיניום?

  חלונות הם פריטים משמעותיים בכל בית, הם מכניסים אוויר ואור, מתבוננים דרכם החוצה והם משפיעים במידה ניכרת על העיצוב הכללי של הבית. חלונות הם גם פריט באמצעותו ניתן לסגור חלל כלשהו ולהחשיך, לחמם או לקרר במידת הצורך ולמנוע מגשם ומרוחות להיכנס ואף לצמצם רעשים מבחוץ. פתוח וסגור יש לחלון הרבה יתרונות. לכן חשוב שהוא יהיה איכותי, לא יתקלקל בקלות ויחזיק מעמד לאורך שנים, בקיצור, שיהיה מיוצר מאלומיניום.

  ייצור חלונות מאלומיניום

  תהליך הייצור של חלונות אלומיניום כולל בדרך כלל את השלבים הבאים: הכנת החומר, בשלב זה פרופילי אלומיניום מחולקים ונחתכים לאורכים הנדרשים. בשלב הבא, הפרופילים נחתכים, מעוצבים ומיוצרים בהתאם לעיצוב החלון. השלב הבא הוא כמובן, הרכבה – במסגרת הליך זה מתקין חלונות אלומיניום מרכיב רכיבים שונים כגון מסגרות, אבנטים, משטחי זכוכית וחומרה.
  בסוף התהליך ניתן לסיים את מסגרות האלומיניום בציפויים שונים, כולל אילגון או ציפוי אבקה, לשיפור המראה והעמידות – ניתן גם ליהנות מאותם חלונות עץ אלומיניום (המשלבים את העמידות של מסגרות אלומיניום עם המשיכה האסתטית של העץ).ייצור חלונות אלומיניום

  החלונות עוברים גם הליך זיגוג, והם מותקנים בתוך המסגרת, ומוחלות אטמים עמידים בפני מזג אוויר, קיר מסך קליל הוא אלמנט נוסף שחשוב להכיר, במסגרתו משתמשים במסגרת אלומיניום וזכוכית ליצירת חזית רציפה אשר תספק אור טבעי ואסתטיקה למבנה.

  יתרונם הגדול של חלונות אלומיניום הוא שאינם מתבלים מהר או נהרסים ויכולים להחזיק מעמד שנים ארוכות ללא תיקון או תחזוקה מיוחדת. מה חשוב לדעת על ייצור חלונות מאלומיניום? חלון אלומיניום מורכב ממספר חלקים.
  המסגרת המקיפה את הזכוכית, נקראת פרופיל ועשויה מאלומיניום. זגוגית שהיא לוח הזכוכית של החלון אותו ניתן לייצר ממספר סוגי זכוכית. צירים או מסילות וידיות.

  אלומיניום הוא חומר חזק וקל משקל, אינו מפתח קורוזיה או חלודה, בעל יכולת בידוד טובה, ניתן לעיצוב, עיבוד וצביעה, עמיד לאורך שנים ארוכות וכמעט אינו זקוק לתחזוקה.
  חלונות אלומיניום ניתן להתאים לכל מקום, בכל צורה, גודל וצבע וקל מאוד לעבוד איתם ביחס לחומרים אחרים.

  באלורון אנו עובדים עם “חברת קליל” אך גם אך יש אופציות לקירות מסך מפרופיל של אקסטל שנקראים מטריקס 50 וחלונות מינימל, אנו גם מייבאים ועובדים עם חברות כמו “אלובין”, “אקסטל”, “פרואל” , שמייצרים פרופילי אלומיניום  ייחודיים משלהם.

  בחירה נכונה של תריסים וחלונות אלומיניום תלויה בצרכים המדויקים של הבית, כגון גדל הפתחים למשל, סגנון העיצוב, צרכים בטיחותיים ועוד.

  דוגמאות לפרויקטים של חלונות מאלומיניום

  כמה דוגמאות מפרויקטים של התקנת חלונות אלומיניום בצפון על-ידי חברת אלורון. בחיפה, במרכז מכירות יובל אלון, הותקנו חלונות קליל מפרופיל בלגי 4300 בעיצובים מיוחדים. במשרדי גליל מדיקל ביקנעם הותקנו מחיצות מזכוכית אקוסטיות עם פרופילים מאלומיניום היקפיים במטרה ליצור בידוד אקוסטי מקסימאלי.

  בוילה בעתלית נסגרו כל פתחי הבית עם פרופילי אלומיניום 1700 + 5500 + 7500 + 9200 + תריסי גלילה חשמליים. בסופו של דבר ארגזי הגלילה סמויים ורואים רק את חלונות האלומיניום. בבית מלון קדם אשר בטירת הכרמל נבנו מערכות אלומיניום של קליל מסדרת האופיס היוקרתית.

  למה לבחור בנו?

  עד 5 שנות אחריות
  אספקה מהירה
  עובדים בכל הארץ
  תכנון מוקפד
  אלורון- חלונות אלומיניום | מוצרי זכוכית

  צרו איתנו קשר

  הפרויקטים שלנו

  • מקצועיות וניסיון רחב מאוד בפרויקטים מהמורכבים ביותר! – פרויקטים מסחריים וציבורים גדולים כגון בתי מלון, קניונים, בתי חולים ועוד, מדובר בפרויקטים מורכבים מאוד שדורשים רמה גבוה ביותר של מקצועיות וניסיון משלב המדידות לתכנון, ייצור, שינוע , התקנות ובדיקות האיכות אך המורכבות הגדולה מכולן היא דווקא מניהול מוצלח של ביצוע הפרויקט, סנכרון בין כל מחלקות החברה עד לביצוע מושלם בשטח עמידה בכל הדרישות המחמירות של יועצי האלומיניום שמלווים את הפרויקטים האלו ואת בדיקות האיכות שאנו נדרשים אליהם בכל פרויקט כזה.
  לכל הפרויקטים
  שיווק עסקים באינטרנט שיווק עסקים באינטרנט