צרו איתנו קשר

  בחירת קבלן אלומיניום

  כשניצבים מול עבודות אלומיניום לרבות חלונות אלומיניום, קירות מסך או חלונות מינימל, או  צריך לחשוב על קבלן אלומיניום שיודע את החומר.

  מה זה אומר?

  קבלן אלומיניום עם ערך מוסף

  חברת אלורון הוקמה בשנת 2012 והתחילה את דרכה בייצור והתקנת ויטרינות אלומיניום לבניינים קיימים שהוסיפו מרפסות שמש בעיקר באזור חולון בת ים, ראשון לציון ותל אביב.

  עם השנים הרחבנו את סל מוצרינו ואת יכולות הביצוע שלנו והיום אנו מתגאים לומר שאנו מחזיקים במפעל ייצור גדול ומפואר לחלונות, דלתות ותריסי גלילה עם יכולת ייצור מרשימה של כל דגמי הקצה של תחום האלומיניום בישראל.

  קבלן אלומיניום רציני נחשב כאחד היודע להתמודד בצורה מושלמת עם כל אתגר, אנשי מקצוע מיומנים שמוכנים לביצוע עבודות מהמורכבות והמסועפות ביותר, ניסיון רב בניהול וביצוע פרויקטים גדולים ומורכבים מאוד ושורה ארוכה של בתי יוקרה ובתים פרטיים, מרכזי מסחר, מגדלים וחברות שנהנים עד היום ממוצרינו.קבלן אלומיניום

  אלורון: חברת הדגל למוצרי אלומיניום וזכוכית

  אנו ב”אלורון” ערים לחשיבות הרבה של שביעות רצון לקוחותינו מכל הליך העבודה המשותף, במיוחד בתחום הזה שלנו שבנוי בעיקר על לקוחות חוזרים או ממליצים ועל פי קו מנחה זה אנחנו פועלים ומובילים את כל צוות אלורון, נשמח לראותכם בין לקוחותינו!

  לא זאת בלבד, שיש לנו היצע מגוון ורחב, אנחנו גם מבצעים את כל עבודות האלומיניום, חלונות אלומיניום, חלונות מינימל, תריסי אור וגלילה חשמליים או משוכים, פרגולות, גגונים, תיבות דואר, חיפויי זכוכית, מקלחונים ועוד, וכל זאת כדי שהלקוח שלנו יבין שהוא הגיע הביתה, הגיע למקום חם שהמוטיב שלו הוא שיחזרו אליו בחיוך ורצון לעוד.

  בין לקוחותינו תוכלו למצוא, קבלני ביצוע , חברות בנייה, יזמים, אדריכלים ואנשים פרטיים – לקוחות שלא מתפשרים על איכות המוצרים, ניהול הפרויקט בצורה יסודית וביצוע מושלם.

  ב״אלורון״ אנו מעניקים שירות הניסיון העשיר שלנו יכול לדבר בעדנו, ועם זאת, אנו מייצגים חזון ברור – שבעיות הרצון של הלקוחות שלנו הוא מעל הכל, יחד עם איכות המוצרים, תוך מתן היצע רחב ומגוון שיכול לגרום לכם לדמיין עוד לפני שהעבודה בוצעה. אנו מאמינים ביכולות שלנו עם עבודות אלומיניום לבניין ויודעים שבשביל מוצר טוב צריך לבחור בקבלן אלומיניום טוב, שיודע מה הוא עושה.

  אצלנו ״באלרון״ תוכלו לקבל ייעוץ חם ממיטב המומחים בתחום, כך שתדעו שבחרתם בקבלן אלומיניום מקצועי ונכון עבורכם עם מגוון רחב של עבודות , יחד נוכל לתכנן בקפידה תוך הבנה מה אתם זקוקים לו ומה החלל שלכם צריך.

  למה לבחור בנו?

  עד 5 שנות אחריות
  אספקה מהירה
  עובדים בכל הארץ
  תכנון מוקפד
  אלורון- חלונות אלומיניום | מוצרי זכוכית

  צרו איתנו קשר

  הפרויקטים שלנו

  • מקצועיות וניסיון רחב מאוד בפרויקטים מהמורכבים ביותר! – פרויקטים מסחריים וציבורים גדולים כגון בתי מלון, קניונים, בתי חולים ועוד, מדובר בפרויקטים מורכבים מאוד שדורשים רמה גבוה ביותר של מקצועיות וניסיון משלב המדידות לתכנון, ייצור, שינוע , התקנות ובדיקות האיכות אך המורכבות הגדולה מכולן היא דווקא מניהול מוצלח של ביצוע הפרויקט, סנכרון בין כל מחלקות החברה עד לביצוע מושלם בשטח עמידה בכל הדרישות המחמירות של יועצי האלומיניום שמלווים את הפרויקטים האלו ואת בדיקות האיכות שאנו נדרשים אליהם בכל פרויקט כזה.
  לכל הפרויקטים
  שיווק עסקים באינטרנט שיווק עסקים באינטרנט