צרו איתנו קשר

  כל מה שחשוב שתדעו על חלונות אלומיניום

  בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מודעים לאפשרויות עיצוב שונות ומגוונות בביתם. כחלק ממגמה זו, עלתה גם המודעות לעיצוב החלונות. אם בעבר בחירת החלונות, כולל החומר והצורה שלהם הייתה בבחינת ברירת מחדל של הקבלן, כיום המצב שונה וניתן ואף נהוג לקבוע מראש את סוג החלונות. חלונות אלומיניום ידועים בעמידות שלהם ובמראה שלהם ובהדרגה החליפו את חלונות העץ המסורתיים שהיו נהוגים בעבר.

  התקנה של חלונות אלומיניום

  כשמם כן הם, חלונות אלומיניום הם חלונות שמסגרתם עשויים ממתכת אלומיניום. לאלומיניום יש המון יתרונות ביחס לחומרי גלם אחרים לחלונות. ראשית, אלומיניום עמיד וחזק בפני חלודה בהשוואה לחומרי גלם אחרים. לא רק זאת, אלא שהוא טומן בחובו גם יתרון נוסף, והוא שאינו דורש צביעה מחודשת כמו חלונות עץ או תחזוקה רציפה.

  יתרון נוסף, הינו שמדובר בחומר בעל אטימות מעולה ומאפשר בידוד מפני חום וקור וכן מפני רעשים. בנוסף לכל אלו, חלון אלומיניום גם בעל איכות אסתטית, משום שקל לעבד ולעצב אותו כפי שהלקוחות רוצים.

  בהקשר העיצוב, יש לציין שקיימות אפשרויות עיצוב רבות ומגוונות. למשל, ניתן לייצר חלונות עץ אלומיניום, שהינם חלונות בעלי מראה של עץ אך עשויים מאלומיניום. בנוסף אפשר לייצר קירות מסך שמסגרתם עשויים מאלומיניום, וכן ויטרינות אלומיניום וכן חלונות מינימל.

  ישנם סוגים שונים של חלונות אלומיניום, אך לפני בחירת הסוג, חשוב לא פחות להקדיש מחשבה לסוג פתיחת החלון, לפרופיל ממנו עשוי החלון (כלומר המסגרת של החלון) וסוג הזכוכית שממנה יהיה מורכב החלון.

  מה התהליך של ייצור חלונות מאלומיניום אצלנו?

  ראשית, מזמינים את המוצר הרלוונטי. למשל פרזולים: ההזמנה יכולה להיעשות מחברות שונות, כמו קליל או אקסטל ודומותיהן, זכוכיות ניתן להזמין מיצרניות זכוכית, תריסים מיצרניות שלבים וכיוצא באלו. תהליך הייצור אצלנו מתחיל כאמור בהזמנת המוצר הרלוונטי. כל חומרי הגלם מגיעים אל המפעל שלנו. כשחומרי הגלם מגיעים אלינו אנו מוציאים כרטיסי ייצור על בסיס המידות בשטח.

  בהמשך אנו דואגים לחתוך את חומרי הגלם במפעל ומחברים את כלל החלקים כך שאתם תקבלו את המוצר הסופי. אנו דואגים להתקין את המוצר הסופי אצלכם בביתכם, כך שאתם לא צריכים לעשות שום מאמץ מיוחד.
  חשוב מאוד לקחת חומרי גלם איכותי כשבוחרים חלונות אלומיניום מכיוון שזה מוצר שאמור להחזיק זמן רב, ולא נרצה לקנות מוצר שלא יעמוד בסטנדרטים שלנו.

  למה לבחור בנו?

  עד 5 שנות אחריות
  אספקה מהירה
  עובדים בכל הארץ
  תכנון מוקפד
  אלורון- חלונות אלומיניום | מוצרי זכוכית

  צרו איתנו קשר

  הפרויקטים שלנו

  • מקצועיות וניסיון רחב מאוד בפרויקטים מהמורכבים ביותר! – פרויקטים מסחריים וציבורים גדולים כגון בתי מלון, קניונים, בתי חולים ועוד, מדובר בפרויקטים מורכבים מאוד שדורשים רמה גבוה ביותר של מקצועיות וניסיון משלב המדידות לתכנון, ייצור, שינוע , התקנות ובדיקות האיכות אך המורכבות הגדולה מכולן היא דווקא מניהול מוצלח של ביצוע הפרויקט, סנכרון בין כל מחלקות החברה עד לביצוע מושלם בשטח עמידה בכל הדרישות המחמירות של יועצי האלומיניום שמלווים את הפרויקטים האלו ואת בדיקות האיכות שאנו נדרשים אליהם בכל פרויקט כזה.
  לכל הפרויקטים
  שיווק עסקים באינטרנט שיווק עסקים באינטרנט