צרו איתנו קשר

  מהם חלונות מינימל ומהם היתרונות שלהם?

  אם אתם יזמים, חברות בניה, קבלנים, מנהלי פרוייקטים, מנהלי עבודה, יועצי אלומיניום, אדריכלים, מפקחי בניה או מהנדסים כנראה שאתם זקוקים ליצרן אלומיניום שיאפשר לכם להגשים את החזון העיצובי שלכם. אחד מפתרונות הבניה העולים בשנים האחרונות הינו עבודות אלומיניום לצורך ייצור חלונות מינימל.

  מדובר במערכות חלונות דקים, מעוצבים וחזקים. היתרונות מדברים בעד עצמם, וכבר כעת ניתן ללמוד על מגמה של עלייה בביקוש בקרב לקוחות פרטיים, מעצבים ואדריכלים. באמצעות שימוש במערכות חלונות מינימל ניתן לנצל בצורה האפקטיבית ביותר את השילוב בין הנוף החיצוני ליבת ובין החלל הביתי עצמו.

  כיצד ניתן לשלב חלונות מינימל בעיצוב חלל הבית?

  ניתן לייצר את החלונות באמצעות אלומיניום. מדובר בחומר גלם איכותי ביותר שניתן להתאימו בקלות למסגרת העיצובית הרצויה. מדובר במסגרת אלומיניום דקה ומינימלית שמאפשרת נוףך עיצובי מודרני. מדובר במראה חדשני ועתידני שמאפשר ליצור תחושת מרחב גדולה ומספקים נינוחות מבחינה פסיכולוגית על השוהה בבית.

  בנוסף לכך, חלון הזכוכית מעוטר במסגרת מעוצבת ואלגנטית של אלומיניום שניתן להביאה בצבעים שונים.
  העיצוב המודרני, כפי שיעידו מעצבי פנים רבים, נוטה למגמה מינימליסטית בשנים האחרונות. אם בעבר העיצוב היה גרנדיוזי ובולט, כיום הדגש הוא להפחית בבולטות של המסגרות העיצוביות השונות בחלל הבית.כחלק ממגמה זו ניתן להשתמש בחלונות המינימל. חלונות אלו מאפשרים כניסה של הנוף החיצוני פנימה אל תוך הבית.

  היתרונות של חלונות אלה לא מבוטלים. מבחינה עיצובית, הם מתאימים את עצמם למילה האחרונה בתחום. מעבר לכך, מבחינת חוזק המוצר, אלומיניום ידוע בעמידותו בפני מפגעים חיצוניים ובעמידותו להם, כך שהמסגרת היא חזקה ביותר. בנוסף לכך, מדובר בחלונות שמאפשרים בידוד רעשים בצורה מיטבית.

  ייצור חלונות אלומיניום היא המומחיות שלנו באלורון. כמו כן, ניתן להזמין אצלנו חלונות קליל אלומיניום מעוצבים. תהליך ההתקנה של חלונות האלומיניום מתחיל ראשית בהזמנת פרזולים מצד הלקוח, מחברות כמו קליל, פלמט, אקסטל וכיוצא בהן, זכוכיות מיצרני זכוכית שונים או תריסים מיצרני שלבים.

  לאחר מכן חומרי הגלם מגיעים אל המפעל שלנו. מרגע שחומרי בגלם נמצאים אצלנו במפעל אנו נוציא כרטיסי ייצור על בסיס המידות בשטח ונחתוך לפי הגדלים. לבסוף נדאג לחבר את הכל לכדי מוצר סופי שנתקין בבית הלקוח.
  לסיכום, כיום כלל אין ספק, חלונות מינימל מהווים הסטנדרט העולה בייצור ובעיצוב בית מודרני.

   

  למה לבחור בנו?

  עד 5 שנות אחריות
  אספקה מהירה
  עובדים בכל הארץ
  תכנון מוקפד
  אלורון- חלונות אלומיניום | מוצרי זכוכית

  צרו איתנו קשר

  הפרויקטים שלנו

  • מקצועיות וניסיון רחב מאוד בפרויקטים מהמורכבים ביותר! – פרויקטים מסחריים וציבורים גדולים כגון בתי מלון, קניונים, בתי חולים ועוד, מדובר בפרויקטים מורכבים מאוד שדורשים רמה גבוה ביותר של מקצועיות וניסיון משלב המדידות לתכנון, ייצור, שינוע , התקנות ובדיקות האיכות אך המורכבות הגדולה מכולן היא דווקא מניהול מוצלח של ביצוע הפרויקט, סנכרון בין כל מחלקות החברה עד לביצוע מושלם בשטח עמידה בכל הדרישות המחמירות של יועצי האלומיניום שמלווים את הפרויקטים האלו ואת בדיקות האיכות שאנו נדרשים אליהם בכל פרויקט כזה.
  לכל הפרויקטים
  שיווק עסקים באינטרנט שיווק עסקים באינטרנט