צרו איתנו קשר

  חלונות קליל

  לחלונות בבית מספר תפקידים וסגולות: החלון מאפשר תצפית אל החוץ ומאפשר לכם לבחור מה תראו מבעד לקירות ביתכם, הוא תורם לאיזון הטמפרטורות בחלל הבית, מאזן בין האור לבין הצל, מאפשר חיבור לזרימת האוויר ומקנה לכם את האפשרות לעצב את חלל הבית הפנימי וחלל הבית החיצוני כרצונכם.

  חלונות קליל הם אלגנטיים, עשויים מחומר חזק ואיכותי ומאפשרים להנות מכל העולמות – חיבור אל החוץ והטבע תוך שמירה על עיצוב מודרני, מינימליסטי וחדשני.

  חלונות קליל אלומיניום

  לחלונות העשויים מאלומיניום יתרונות רבים:
  • משקל האלומיניום: האלומיניום הינו חומר בעל יתרון כפול – משקלו נמוך מצד אחד, והוא חומר חסין ביותר מצד שני.
  • עמידות: אלומיניום עמיד מפני רטיבות, רוחות חזקות וחבטות, כך שצורתו נשמרת לאורך שנים.
  • אסתטי: האלומיניום ניתן לעיצוב בדרכים רבות, ומקנה מראה אלגנטי ונקי.

  ייצור חלונות אלומיניום

  חלונות האלומיניום מיוצרים בצורה איכותית ומורכבים מחומרי הגלם הבסיסיים ברמה הגבוהה ביותר על מנת לספק את החוויה המושלמת של איטום מיטבי, שמירה על הטמפרטורה ועיצוב חדשני וחלק. אלומיניום הוא מתכת נוחה לעבודה, ולפיכך עלויות הייצור והעיצוב שלה אינה גבוהות. כך, גם מחיר המוצר הסופי אינו גבוה בהשוואה למוצרים אחרים.

  חלונות קליל

  חלונות קליל מחירים

  מחיר החלון נקבע לפי מספר קריטריונים:
  • גודל מפתח החלון: ככל שהחלון המבוקש גדול יותר כך גם עולה גם כמות חומרי הגלם הדרושים להכנתו ועיצובו, ולפיכך מחיר החלון נקבע לפי מטר רבוע.
  • סוג הפרופיל: למעשה, סוג ואיכות החומר ממנו מורכב החלון. מחיר חלון מאלומיניום יכול לנוע בין כמה מאות שקלים למטר רבוע, לבין כמה אלפי שקלים למטר רבוע, בהתאם לחומר ממנו עשוי. כאשר אתם בוחרים את החומר המועדף עליכם לאחר התחשבות בכלל השיקולים, שימו לב שהצעות מפתות למחירים נמוכים מאוד עלולות בסופו של דבר לעלות ביוקר: חלונות קליל איכותיים אינם דורשים אחזקה מיוחדת, מחזיקים לאורך שנים רבות ואינם גורמים לנזקים. לכן, לעיתים השקעה חד פעמית בחומר איכותי לעיצוב החלון תשתלם בעתיד הרחוק ותהיה הבחירה האופטימלית.
  • מורכבות ההתקנה: ישנם מספר סוגים של חלונות קליל המתכווננים ונפתחים בדרכים שונות, לפי העדפתכם. מנגנון מורכב יותר ידרוש התקנה מורכבת יותר, ולפיכך מחיר ההתקנה יכול לעלות. עם זאת, מנגנון מורכב יאפשר לכם מגוון אפשרויות לפתיחת החלון ושליטה על כיוון זרימת האוויר וכיווני האור בחלל הבית.
  • עיצוב: אנשים רבים מעוניינים בעיצוב מיוחד עבור החלון, אשר משלב בתוכו חומרי גלם נוספים. עלות חלונות קליל משתנה בהתאם לחומר הגלם המבוקש.

  למה לבחור בנו?

  עד 5 שנות אחריות
  אספקה מהירה
  עובדים בכל הארץ
  תכנון מוקפד
  אלורון- חלונות אלומיניום | מוצרי זכוכית

  צרו איתנו קשר

  הפרויקטים שלנו

  • מקצועיות וניסיון רחב מאוד בפרויקטים מהמורכבים ביותר! – פרויקטים מסחריים וציבורים גדולים כגון בתי מלון, קניונים, בתי חולים ועוד, מדובר בפרויקטים מורכבים מאוד שדורשים רמה גבוה ביותר של מקצועיות וניסיון משלב המדידות לתכנון, ייצור, שינוע , התקנות ובדיקות האיכות אך המורכבות הגדולה מכולן היא דווקא מניהול מוצלח של ביצוע הפרויקט, סנכרון בין כל מחלקות החברה עד לביצוע מושלם בשטח עמידה בכל הדרישות המחמירות של יועצי האלומיניום שמלווים את הפרויקטים האלו ואת בדיקות האיכות שאנו נדרשים אליהם בכל פרויקט כזה.
  לכל הפרויקטים
  שיווק עסקים באינטרנט שיווק עסקים באינטרנט